TREVOR WHITE snukera kijas

 

TREVOR WHITE tiek nominēts, kā visaugstākā līmeņa snukera kiju ražotājs, kurš strādā tkai un vienīgi pēc individuāliem klientu pasūtījumiem. Daudzi profesionālie snukera spēlētāji izmanto izcilā Meistara pakalpojumus.

  Jums ir iespēja iegādāties izcilā Meistara TREVOR WHITE kijas tūlīt vai pasūtīt kiju pēc indivuduāla dizaina un  parametriem, iegūstot savā īpašumā unikālu meistardarbu.

  Ļoti daudzos snukera forumos un web. lapās TREVOR WHITE tiek atzīmēts, kā viens no visa laiku visizcilākajiem snukera kiju meistariem!

   Aicinām iepazīties ar TREVOR WHITE kijām un kiju aksesūāriem Latvijā un Baltijā. Cue Sport LV piedāvā iespēju veikt priekšpasūtījumu individuāla kijas izmēru un dizaina kijas iegādei. Pasaulē, lai iegādātos Trevor White snukera kiju ir jāgaida līdz pat 2-iem gadiem no kijas pasūtīšanas brīža. Cue Sport LV piedāvā izcilā Meistara kiju sanemt daudz īsakos termiņos, kā arī nokonsultēt pareizāko mēru izvēlē, jo atcerieties, ka snukerā viss ie mikro niansēs. 

  Jūs varat izvēlēties, jekuru no attēlos redzamajiem kiju dizainiem, kā arī dod priekšlikumu jaunam individuālam dizainam. Protams ir iespējas uzsūtīt 6' mini butt, šo un garo teleskopu, kā arī ādas futlāri u.c.l. Kijas šafts var būt gan oša gan kļavas, Pati kija 3/4 kija vai viendaļiga. 3/4 kija būs nedaudz dārgāka, jo darbs ir sarežģītāks.

 

    Aicinām iepazīties ar Trevor White kijām Latvijā. Cue Sport LV piedāvā iespēju veikt priekšpasūtījumu individuāla kijas izmēru un dizaina kijas iegādei.